LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārstiAURA PREMIUM
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsts
Ļemeševskis Pjotrs  326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Solovjova Natālija
Ārstu medicīniskā komisija
Obligātā veselības pārbaude 709 7 17.00-19.00 16.00-18.00 08.00-11.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Štekele Dace)
Autovadītāju med. komisija 326 3 08.00-13.00 15.00-19.00 16.00-18.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Ļemeševskis Pjotrs)
Arodveselības un arodslimību ārsti
Štekele Dace 709 7 11.00-13.00 14.00-16.00 09.00-12.00 14.00-16.00 11.00-13.00
Audiologopēds
Vavilova Ludmila 415 4 (ilgstošā prombūtnē)
Akupunktūras speciālists 1
Mangale Irena 300 1 pieteikties pa talr. 29542377     
Bērnu ķirurgs
Lavendelis Egils 501 5 16.00-20.00  16.00-20.00 16.00-20.00 
Bērnu neirologs
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.40-19.00 08.00-18.00
Skibunova Inna 411 4 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Bērnu masiere
Deņisenko Nadežda 3 414.2 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-15.00
Mihailova Anna 3 418/410 4 14.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 12.00-18.00
Gastroenterologs
Janovičs Pāvels 603  6 10.00-20.00 10.00-20.00 10.00-20.00
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ozola-Zālīte Imanta 603 6 09.00-14.00
Čui Svetlana 603 6 14.00-18.00
Dermatovenerologs
Jākobsone Ilze 505 5 08.00-11.00 15.00-18.00
Muhenberga Marina 505 5 15.00-20.00  08.00-12.00  17.00-20.00
Zakovrjašina Žanna 505 5 14.00-17.00
Sjucillo Irēna 505 5 12.00-15.00 13.00-16.00 16.00-19.00
Endokrinologs
Mukāne Maija 506 5 14.20-20.00 14.30-20.00
Saukuma Simona 506 5 09.00-14.00
Seisuma Dace 506 5 13.00-19.00 14.00-20.00
Ergoterapeits
Ivuļonoka Olga 418 4 10.00-16.00 10.00-16.00
Prince Anita 418 4 12.00-18.00
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās terapijas kabinets 419 4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00  10.00-14.00
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts
Kraucis Artūrs 414.1 4 08.00-12.00 15.00-17.00 18.00-20.00
Skutula Una 2 414.1 4 09.00-13.30 13.00-17.15 09.00-13.50 09.00-13.15
Petruškova Irina 411 4 12.00-17.00 12.00-17.00
Fizioterapeits
Alifonova Anastasija 416 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Barbakadze Aleksandrs 412 4 14.00-17.00 14.00-17.00
Dankovska Elīna 413/421 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Feldmane Linda 421 4 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Ģīle Monta 410/412 4, 9 08.00-14.10 09.00-16.00 08.00-14.10
Poļakova Tatjana 421 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Lajevska Anna 410/413 4, 9 10.00-19.00 13.00-18.30 14.00-19.00 13.00-18.30
Kulago Jeļena 416 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Pedāne Inna 416 4 09.00-15.00 09.00-14.00
Vasiļjevs Pāvels 410 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Rasolovs Tomas 416 4 08.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00
Vinogradova Jana 410/412 4 09.00-14.00 09.00-14.00
Zommere Līna 2 412/416 4 09.00-15.00 15.30-19.15 09.00-15.00 15.30-19.30
Ginekologs
Ākule Zanda 208/705 2|7 10.00-13.00 11.00-14.00 13.00-17.00
Bergmane Indra 208 2 09.20-14.00
Elksne Karlīna 208 2 (ilgstošā prombūtnē)
Potapenkova Inesa 208  2 14.00-17.00
Rimmere Tatjana 205 2 14.00-20.00 14.00-19.00 14.00-19.00 09.00-15.00
Krūmiņa Inese 207 2 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-15.00
Mandžgaladze Nani 208 2 08.00-12.00 08.00-12.00 10.00-14.00
Zeļenova Oļesja 207 2 16.40-20.00
Žarkovs Valērijs 205 2 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists
Domaševs Pāvels 207 2 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 8.30-12.00 08.30-12.00
Kardiologs
Vārava Elita 518 5 17.30-20.00
Kočergina Marina 518 5 13.00-15.30
Mazjāne Aleksandra 519 5 14.00-18.00 14.00-16.00 14.00-18.00
Orleāne Inga 518 5 11.00-14.00 11.00-14.00
Pupkeviča Irina 518 5 17.00-20.00
Ķirurgs
Mukāns Maksims 523 5 17.00-19.00 12.00-15.00
Sviridova Larisa 501 5 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00 08.00-16.00
Logopēds
Dubrova Jeļena 415 4 16.00-20.00 16.00-20.00 13.00-17.00
Mančinska Iveta 415 4 15.00-19.00 08.00-12.00 15.30-19.30
Manikīra un pedikīra meistars
Beizele Tatjana 109 1 Pieņem pēc pieraksta
Masieris
Deņisenko Nadežda 3 414 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-15.00
Mihailova Anna 410/418 4 14.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 12.00-18.00
Lisenko Natālija 4 417 4 14.00-20.00 09.00-14.30 14.00-20.00 09.00-14.30 08.00-09.00 15.00-20.00
Paškevičs Viktors 412/417 4 10.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00
Rezņikova Nataļja 414 4 08.00-13.00 15.30-19.00 15.30-19.00 08.00-13.00 15.30-19.00
Limfodrenāža
Lisenko Natālija 417 4 14.00-20.00 09.00-14.30 14.00-20.00 09.00-14.30 08.00-09.00 15.00-20.00
Nefrologs
Čirkova Natālija 522/704 5, 7 11.20-14.00
Neirologs
Bugrova Violeta 713 7 08.00-14.00 16.00-19.00 09.00-14.00
Eglīte Nelda 713 7 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 09.00-13.00
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00 08.00-18.00
Oftalmologs
Balode Dita 515 5 08.00-15.00 08.00-14.00 15.00-19.00 08.00-13.00 14.00-19.00
Molčāne Alīna 515 5 15.00-19.45 14.00-19.45 08.00-14.45 16.00-19.45 08.00-11.00
Pūre Anda 517 5 08.00-12.00
Sperga Vita 517 5 09.00-14.00 09.00-14.30
Šugajeva Anelija 517 5 09.00-14.00 15.00-18.00 08.00-14.00
Otolaringologs
Barščevskis Arturs 712 7 16.00-20.00 16.00-20.00 17.00-20.00
Naļežitaja Alla 712 7 08.00-15.40 12.00-19.00 08.00-16.00 12.00-18.00 11.00-14.00
Palmbaha Liene (privātprakse) 507 5 08.30-14.00 14.00-19.30 14.00-19.30 08.30-14.00 8.00-13.00
Pēdu aprūpes kabinets
Andersone Edīte 109 1 08.00-20.00
Blūma Inese 109 1 08.00-18.00 08.00-18.00
Pneimonologs
Lepse Inga 709 7 15.30-19.30
Procedūru un vakcinācijas kabinets
pieaugušajiem 209 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 09.00-13.00
bērniem 210 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00
Traumatologs - ortopēds
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00
Urologs
Ivanovs Kirils 523 5 13.30-15.30
Maļevskis Andrejs 523 5 14.00-19.00
Semjonovs Igors 523 5 08.00-11.30
1 - privātprakse
2 - pieņem arī bērnus
3 - pieņem tikai bērnus
4 - tikai maksas pakalpojumi
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Astmas un HOPS pacientu apmācības kabinets
Vitoptova Irēna 1 709 7 16.00-19.00
Centrālās laboratorijas filiāle
104/105 1 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-18.00
Doplerogrāfija
Antoņenko Lilita 521/704 5 08.00-13.30
Antoņuka Gaļina 2 522 5 10.00-11.00 10.00-15.20
Lukincovs Sergejs 3 522 5 16.00-20.00
Skibunova Inna 521 5 11.00-18.00
Romanovska Svetlana 2 521 5 15.00-20.00
Ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina 522 5 14.00-18.00
Grebjonkins Vitālijs 522 5 17.20-20.00
Šafro Jeļena 510/522 5 15.00-19.00
Holtera monitorēšana, elektrokardiografija (EKG)
520 5 12.00-19.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 08.00-18.00
Podometrija
Kraucis Arturs 411 4 17.00-18.00
Rentgenogrāfija
513 5 remonts
Spirogrāfija
Vitoptova Irēna 709 7 14.00-19.30
Ultrasonogrāfija
Abesadze Irakalijs 521 5 08.00-12.00
Juškova Inga 1 4 522 5 14.00-18.30
Čirkova Nataļja 4 5 522/704 5, 7 09.00-15.00 09.00 - 11.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Puķīte Velga 521 5 08.30-11.15 08.30-11.00
Šalajevs Vladimirs 4 5 521 5 12.45-18.00
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Domaševs Pāvels 207 2 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 08.30-12.00 08.30-12.00
Veloergometrija (VEM)
Kočergina Marina 518 5 09.30-12.00
1 - pieņem arī bērnus
2 - galvas un kakla asinsvadi
3 - roku un kāju asinsvadi
4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG
5 - Transrektāla prostatas USG
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsti
Ļemeševskis Pjotrs 1 326 3 11.00-13.00 15.00-16.00 18.00-20.00
Solovjova Nataļja 1 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Burova Leonora 318 3 14.00-19.00 09.00-14.00 08.00-14.00 13.00-18.00 09.00-14.00
Čodere Edīte 224 2 14.00-18.00 08.00-12.00 08.00-13.00 13.00-17.00 08.00-12.00
Driksmane Viktorija 214 2 09.00-13.00 13.00-17.00 15.30-19.30 08.00-13.00 09.00-13.00
Fradina Tatjana 223 2 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-15.00 13.00-18.00 08.00-13.00
Frīdvalde Anita 606 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Jākobsone Ilze 608 6 10.00-15.00 08.00-14.00 12.00-18.00 09.00-14.00 09.00-13.00
Jaudzeme Oksana 715 7 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Klauberga Aija 2 324 3 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00
Korvina-Piotrovska Inese 2 312 3 16.00-19.00 09.00-14.00 16.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Kontautiene Maija 322 3 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 09.00-13.00 08.00-13.00
Kuģe Inese 604 6 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Lapsa Rita 2 304 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Liepiņš Mareks 325 3 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Ļihodejevska Natālija 218 2 09.00-13.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Marnauza Ligita 307 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 11.00-15.00 08.00-12.00
Mārtinsons Jānis 2 302 3 14.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-11.00
Miļutikova Inna 2 301 3 16.00-19.30 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Pilskalne Svetlana 2 313 3 15.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00
Pujāte Silvija 216 2 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-13.00 09.00-14.00 08.00-13.00
Račinska Irina 321 3 15.00-20.00 10.00-14.00 09.00-14.00 15.00-20.00 08.00-13.00
Ribkina Olga 2 212 2 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Sazoņiks Andrejs 317 3 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 09.00-13.00
Seržante Elza 2 308 3 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Šnaidere Jūlija 226 2 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 10.00-14.00
Tene Valentīna 219 2 08.00-13.00 11.00-15.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Zaiceva Natalja 315 3 16.00-20.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Ģimenes ārsti, PVA internisti
Sloka Aija, aizvieto Pjotrs Ļemeševskis 303 3 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
1 - pieņem tikai bērnus
2 - privātprakse
Speciālists Kab. St.  P O  T C Pk Se
Nodaļas vadītāja
Orleāne Inga 702 7 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00
Algologs, traumatologs, ķirurgs
Vestermanis Viktors 702 7 10.00-13.00
Angioķirurgs
Liepa Veneta 702 7 16.00-17.00
Dietologs
 
Lurie Areta 702 7 17.00-20.00
Gastroenterologs
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ginekologs
Potapenkova Inesa 704 7 17.00-18.00
Kardiologs
Vārava Elita 705 7 17.30-20.00 17.30-20.00
Nefrologs
Bormane Eva 705 7 09.00-12.00
Neirologs, Duplex
Ašmane Santa 704 7 14.00-18.30
Zablocka Larisa 704 7 16.00-19.00 15.00-19.00 09.00 - 14.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Onkologs
Šapalova Elita 702 7 17.00-20.00
Pediātrs
Sīlis Pauls 702 7 17.00-19.00
Štrausa Larisa 705 7 16.00-19.00 16.00-19.00
Psihoterapeits
Dubava Maija 702 7 10.00-16.00
Psihiatrs
Šveca Ksenija 702 7 17.00-20.00 (katra otrā nedēļa)
Ultrasonogrāfija
Čirkova Natālija 704 7 09.00-12.00 11.10 - 13.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Hačaturjanca Alla 704 7 12.20-16.00 16.00-19.40
Puķite Velga 704 7 11.15-12.20 08.00-11.15 11.15-14.00
Šalajevs Vladimirs 704 7 16.00-17.00
Urologs
Ivanovs Kirils 705 7 15.30-17.30
Zamullo Igors 705 7 16.00-19.00
Veloergometrija
Timofejeva Veronika 705 7 16.00-18.00